Ejder Meyvesi Siparişi Ver, Satın Al

Ejder meyvesi siparişi ver fırsatları sayesinde aslında hem faydalarını hem de tropikal bir meyve yetiştirme fırsatına sahip oluyorsunuz. Son zamanlarda çok fazla ismi duyulmaya başladı. Özellikle en çok konuşulan meyvelerden biri haline gelmiş bulunuyor. Ana vatanı Vietnam ve ağırlığı 300 gram’dan 1 kiloya kadar çıkabilen bir meyve. Narenciye ve sebze üretiminde alternatif ürün olarak tercih edilen bu ürün ülkemizde de sıklıkla yetiştirilmeye başlanmış bulunuyor. Dragon fruit ismi ile bilinmesi ile aslında kaktüs meyvesi olarak adlandırılıyor. Meyvenin özelliklerinden biri aslında içerisindeki çekirdek kısmı.

Küçük susam tanesine benzeyen çekirdekleri var.  Ejder meyvesi, aylar öncesinde özellikle ejder meyvesi siparişi ver artık sistem üzerinden yapılıyor. Elbette ki kazançlı bir yatırım olmasının yanı sıra aynı zamanda da güzel bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Pitaya dediğimiz bu meyve gerek meyve sularında gerekse birçok içeceğin tatlandırmasında kullanılabiliyor. Faydaları özellikle içeriği açısından çok ön plana çıkıyor.

Ejder Meyvesi Siparişi Ver

Meyvenin yüksek C vitamini deposu olmasının yanı sıra magnezyum, potasyum ve kalsiyum içerdiği bilinmekte. Yüksek tansiyonu önleme özelliği bulunmakta. İnsanların kemik ve iskelet sistemi üzerinde de güçlü bir kalsiyum yeteneği var. Vücudun nem dengesinin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Ejder meyvesi siparişi ver dediğinizde sizler de bu siparişi vererek çok rahatlıkla yetiştirmeye başlayabiliyorsunuz.

Ejder Meyvesi Siparişi Ver Ve Yetiştirme Şartları

Ejder meyvesi siparişi ver dediğinizde sizin evinize kadar geliyor. Aslında burada tabii ki önemli şeylerden biri yetiştirme ve ekim şartları. Özellikle ”ne zaman ekilmeli?” sorusu çok fazla sorulan sorulardan biri. Tohum ile çoğaltılabildiği gibi çelikleme yöntemi denilen yöntemle de çoğaltılabilir. Genel olarak bu meyve tropikal bir meyvedir. Bu anlamda kaktüsgillerin tüm özelliklerinin de üzerinde barındırdığı bilinmektedir. Tohum ilacı çoğaltma tekniğinde 7-8 yılda ürün alınabilir. Ancak çelikle çoğaltma tekniğinde 12 Ay ile 1,5 yıl arasındaki bir süreçte meyve alınabilmektedir.

Pitaya ismi verilen bu bitkiler, Kasım ve Mart aylarında özellikle bitkinin uyuma dönemidir. Mart itibariyle havalar ısınmaya başlar. Köklenen bitki Nisan ayından itibaren artık 1 ile 3 santim arasında boy vermeye başlar. Aslında pitayanın genel anlamı düşünülecek olursa ekim mevsimi yoktur. Bu anlamda koşullara göre her zaman ekilebilir. Doğru olarak ekmek istiyorsanız yani en iyi verimi almak istiyorsanız Şubat, Mart, Nisan aylarında tercih etmeniz sizlere tavsiye edilir. Havaların ısınması ile birlikte toprağı uyum sağlar. Fidan kökleme yavaşlar. Eylül ila ekim ayı civarında da gerçek boyuna ulaşarak meyve verir.

Ejder Meyvesi Siparişi Nasıl Verilir?

Ejder meyvesi siparişi ver fırsatları günümüzde tabii ki birçok yerde olmaktadır. Bu konuda https://pitayafidan.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin içerisinde ejder meyvesi ile ilgili olarak gerekli dikim ve yetiştirme şartları hakkında bilgiler bulunmaktadır Ayrıca İsterseniz buradan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim ve satış bölümüne de ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yaptığınız zaman bu konuda çok daha detaylı bir şekilde bilgiler bulma şansına sahipsiniz. Sitenin içerisinde tüm detayların yer aldığının da altını çizmek isteriz.

2 Responses

  1. Burhan Ulus

    Ejder meyvesi enteresan bir şey. Hayatımda bir defa yeme şansım oldu, inanılmaz farklı bir tadı var. Umarım yaygınlaşır da biraz fiyatları ucuzlar. Migros’ta 50 liraya satılıyor bir tane meyve. Bu kadar para verip almak mümkün değil. Yurt dışında alırlar tabii.

    Cevapla
  2. Ejder

    Yahu kardeşim, ürün hakkında her türlü bilgiyi vermişsiniz. Bitkinin ne kadar sürede yetiştiği, nasıl verim alınacağı, hangi koşullarda yapılacağı v.s v.s Fakat en önemli mevzuyu söylememişsiniz. Ejder meyvesinin fidanının adeti kaç tl? Ya da tohumu ne kadar?

    Cevapla

Yorumunu ekle

%d blogcu bunu beğendi: